Vitrína Montana W1D

Skladem • Více variant199 Kč495 neověřených recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma243 neověřených recenzíDalší informace

Počet dveří
51 kg

• , zakoupeno v Nábytek Pegas s.r.o.

Výrobek splnil, co jsme očekávali. Skutečnost odpovídá fotce na internetu. Dobře zabaleno i popsáno, což usnadňuje montáž. Poměr cena kvalita také odpovídá.

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• Je libivy I prakticky,velice vkusny
  • , zakoupeno v Nábytek - Žlutá Hala

• Kvalitní výrobek

Počet dveří
51 kg

Bezúchytkové dveře se stávají stále důležitější v moderním designovém nábytku.Takže jsme vytvořili kolekci nábytkového systému s jednoduchou a elegantní formou. Prostorná šatní skříň a pohodlné zásuvky budou silnou stránkou celého uspořádání. Barvy masivního dubu nebo dubu lanýž je perfektní odstín, který se hodí do moderního, klasického bytu. Vyrobeno z dřevotřískové desky, laminované s viditelnou strukturou dřeva.

Možno objednat ve třech dekorech.

Bezúchytkový systém v moderním designu systémového nábytku Montana.

Vyrobeno z dřevotřísky, laminované s viditelnou dřevěnou strukturou.

• , zakoupeno v Nábytek Pegas s.r.o.

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• Je libivy I prakticky,velice vkusny
  • , zakoupeno v Nábytek - Žlutá Hala

• Kvalitní výrobek
  • , zakoupeno v Nábytek za kačku

Přesně to co jsme očekával, jsem maximálně spokojen. Jen jsem se trochu pral s montováním ale to bylo tím že jsem na to neměl čas a dělal jsem to unavený večer jinka vše pasovalo nic nechybělo návod byl velice přehledný. Jsem maximálně spokojený.