Vitrína Link

Počet dveří
35 kg

• tento produkt jsme si neobjednali
  • , zakoupeno v B-Mark

Nevím, ještě je v krabicích.

• hezky design
    • slozitejsi lepeni skla

celkove jsme spokojeni, zadni deska je kvalitni, vse se montovalo dobre.

Počet dveří
35 kg

Vitrína z moderního sektorového nábytku LINK. Nábytek má trendové barevné provedení dub Sonoma. Vitrína je vyrobena z lamina s ABS hranou, povrch nábytku 3D. Lamino je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Tvrzené sklo na vitríně je čiré. Úchyty jsou z plastu. Vitrína má 1 dvířka. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce naleznete další jednotlivé prvky sektoru LINK, ze kterých je možné zařídit krásný obývák, pokoj nebo jídelnu. Je třeba si vybrat, zda si přejete vitrínu levou ( viz obrázek ) nebo pravou.

• tento produkt jsme si neobjednali
  • , zakoupeno v B-Mark

Nevím, ještě je v krabicích.

• hezky design
    • slozitejsi lepeni skla

celkove jsme spokojeni, zadni deska je kvalitni, vse se montovalo dobre.

• super
  • , zakoupeno v Nakupujnabytek.cz

zajímavá vitrína svým provedením a tmavým sklem.

• , zakoupeno v Nakupujnabytek.cz

• vypadá velmi hezky, návod na sestavení přehledný, jsem spokojená, není co vytknout.

• spokojenost

Hezký, cenově dostupný nábytek

• , zakoupeno v Nakupujnabytek.cz

• Vybrala jsem si jí z řady podle své představy a věřím, že s ní budu spokojená

jsem spokojená a nelituji, že moje volba padla na tento obchod

• , zakoupeno v Nakupujnabytek.cz

• - líbil se nám vzhled a hodil se k ostatním vybraným kusům nábytku

-. produkt jsme vybrali, protože se nám líbil