Vitrína INDIANAPOLIS I 4 Casarredo

Do měsíce • 1 varianta93 % • 60 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantDárek360 Kč88 % • 4 538 recenzíDalší informace
Info v obchodu88 % • 9 recenzíDalší informace

50 kg

• , zakoupeno v Nábytek Pegas s.r.o.

Naprosto stejné hodnocení, jako předchozí komody Indianopolis I-17 např. Dohromady tvoří všechny čtyři (i s tou Kora) hezký celek. Neškodilo by trochu víc komfortu v detailech - např. kvalitnější panty, aby se daly lépe vyladit dvířka do roviny. Ale opět cena slušná. Montáž jsme zvládli ve dvou sami. Jsme oba s manželem v důchodu. Nechceme utratit mnoho za masiv, protože si tu kvalitu teď už na dlouho nemusíme užít. Toto nám vytváří příjemné prostředí v našem bytě, pohodlné a zbývá dost prostředků na výlety, cestování a dárky pro naše nejmilejší. Vybrali jsme si dobře a rádi doporučujeme. Určitě se ale vyplatí připlatit si za to osvětlení, tím všechny komody neobyčejně získají. Je třeba si LED objednat rovnou s nimi, každá má svou, mít poblíž zdroj zásuvku 220V na 3 šňůry, a vlastní osazení řešit už při montáži. Hodně se tím ušetří na různých úpravách či demontáži komod.

• , zakoupeno v Daka nábytek

Splňuje představy.

50 kg

Kolekce nábytku Indianapolis vám dává skvělou příležitost zařídit všechny pokoje ve vaší domácnosti. Nábytek Indianapolis může obohatit jídelna, obývací pokoj, ložnici a i jiné místnosti. Velkou výhodou je více barevných provedení, které jsou k dispozici. Můžete si vybrat mezi tmavým jasanem, který dává nábytku exkluzivní vzhled, světlým jasanem pro více přirozených barev a módní bílou. Kvalitní výrobu si určitě všimnete na tloušťce korpusů a doplňcích v podobě desky z masivního dřeva s jasnou strukturou, která dává nábytku pozoruhodný efekt. Důležitým dekorativním prvkem jsou kovové masivní rukojeti. Výrobce se také postaral o životnost rohů, které jsou dýhované a mají ABS hrany. K nábytku si můžete dokoupit LED osvětlení, které dodá šmrnc celkovému vzhledu.

Dlouhou životnost nábytku vám zaručí korpus o tloušťce až 48 mm, laminát o tloušťce 16 mm, ABS hrany a kvalitní kování.

Vitrína Indianapolis I-4 je 2-dveřová.

Rozměry: (š x v x h) 56 x 192 x 42 cm

Vybrat si můžete ze tří barevných provedení:

• jasan tmavý
  • jasan světlý
  • craft bílý

Upozornění: Váš monitor a tiskárna nemusí zobrazovat barvy takové, jak jsou ve skutečnosti.

• , zakoupeno v Nábytek Pegas s.r.o.

• , zakoupeno v Daka nábytek

Splňuje představy.